Podpora talentov

HKL

V Ice arene je doma HKL Bratislava, ktorý je okrem iného aj účastníkom Európskej minihokejovej ligy (EMHL). Klub sa na našom ľade zameriava na kvalitnú športovú prípravu detí v kategóriách hokejových predprípraviek a prípraviek, už od veku troch rokov.

Príďte medzi nás – deti aj rodičia!

Bližšie informácie o nábore, programe a aktivitách klubu získate na www.hklbratislava.sk alebo telefonicky na čísle 0948 883 337

STAROSTLIVOSŤ O NAJMENŠÍCH

Ice arena je hrdým partnerom viacerých škôlok a škôl. V rámci poskytovaných benefitov pre verejnosť ponúkame deťom a žiakom získavať základy korčuľovania v rámci vyučovacieho procesu alebo v školských kluboch. Investujeme do rozvíjania pohybovej kultúry najmladšej generácie.

Napriek tomu, že Ice arena je financovaná zo súkromných zdrojov, cítime zodpovednosť za rozvoj športu a mladých športovcov. Uvedomujeme si, že nie všetky hokejové talenty si môžu dovoliť hokejovú výstroj, pretože je drahá. Preto sme sa rozhodli prísť s projektom sociálneho benefitu a adresne poskytujeme hokejový výstroj talentovaným deťom zo sociálne slabšieho prostredia. Budeme radi, ak Vás naša filozofia podpory najmenších hokejových talentov osloví a rozhodnete sa stať hrdým partnerom Ice areny v podpore našich aktivít pre nadaných začínajúcich športovcov z radov detí.

Sponzoring

Ak uvažujete o podpore niektorých našich aktivít sponzorstvom rôzneho druhu a adresných aktivít, budeme radi, ak nás priamo kontaktujete. Radi Vám odpovieme na všetky otázky, buď telefonicky alebo najlepšie na osobnom stretnutí. Ďakujeme.