Hokej

Tabuľku s rozpisom prenájov ľadov nájdete na stránke zimnystadion.sk.

Ice arena je skvelý priestor pre malých aj dospelých hráčov. U nás sa na ľadovej ploche regulárnych súťažných rozmerov strieda množstvo tímov. Od pravidelných aktivít hokejových predprípraviek a prípraviek až po tréningy a zápasy amatérskych hokejových mužstiev alebo bývalých súťažných hráčov, je Ice arena vyhľadávaným miestom na hokej. Bežne u nás môžete stretnúť bývalé hokejové hviezdy, vrátane majstrov sveta odovzdávajúcich svoje skúsenosti mladým hráčom. Na štadióne našli svoje miesto aj profesionálne hokejové tímy na mimosezónnu športovú prípravu (kempy). Pre tých, ktorí majú hokejovú kariéru ešte len pred sebou, ale aj pre akýchkoľvek záujemcov a záujemkyne o hokej, Ice arena pravidelne organizuje kurzy prípravy na jednotlivé hokejové činnosti. Ak si chcete s vašimi priateľmi alebo tímom zahrať hokej, overte si však dopredu, prosím, naše voľné kapacity.

IMG_4305-2Hokej je pre Slovákov bez akýchkoľvek pochybností národným športom. Hokej dokáže zjednotiť národ, je večným predmetom zasvätených diskusií a úspešní hokejisti sú u nás považovaní za národných hrdinov. Slovensko je v novodobej históriii jediná krajina, ktorá po 6 rokoch od postupu do elitnej kategórie svetového šampionátu získala zlatú medailu a o rok neskôr mala dokonca skompletizovanú celú medailovú zbierku.

Aj keď sa najrýchlejšia kolektívna hra teší na Slovensku veľkej obľube, nad jej ďalším rozvojom visí otáznik. Trpíme nedostatkom hracích plôch, na ktorých by sa mohla rozvíjať širšia mládežnícka základňa a spolu s ňou rástla aj podpora amatérskeho hokeja. Projekt zimný štadion ICE Arena v Lamači vznikol s ambíciou túto medzeru vyplniť a prispieť svojou troškou k nárastu popularity hokeja u nás.

Pre hokej sme ochotní urobiť viac. Hokejovým kolektívom ponúkame hokejovú halu na dlhodobý pravidelný prenájom, zorganizujeme turnaje ale aj jednorázové zápasy. Na požiadanie zabezpečíme rozhodcu a brankárov. Pre víťazný team zabezpečíme podľa požiadaviek záujemncu aj trofej – pohár pre víťaza. Všetko môže byť ako v skutočnom zápase. Podobne vám vieme zabezpečiť firemný event na ľade.