Prenájom a firemé akcie

Multikomplex Ice areny ponúkame aj na komerčné aktivity pre firmy, spoločnosti alebo organizácie, ktoré môžu pre svojich zamestnancov alebo klientov zorganizovať rôzne súťaže, eventy, team buildingy, dni detí (napr. Mikuláš na ľade) alebo iné firemné a spoločenské akcie. Veríme, že náš projekt uspokojí vysoký dopyt po ľadových plochách, športoviskách a oddychových zónach  v  Bratislave a svojim mnohostranným využitím pre jednotlivcov, kolektívy aj rodiny s deťmi sa stane obľúbeným miestom na aktívno-oddychové trávenie voľného času.

Prenájom a turnaje

Pre hokej a spokojnosť navštevujúcich hráčov sme ochotní urobiť viac. Hokejovým kolektívom ponúkame hokejovú halu na dlhodobý pravidelný prenájom, organizujeme turnaje, ale aj jednorázové zápasy. Na požiadanie zabezpečíme všetko potrebné na zápas – rozhodcu, časomeračov, hokejové dresy a aj kompletnú výstroj, či chýbajúceho brankára. Pre víťazný team sa postaráme – podľa Vašich požiadaviek aj o trofej – napríklad pohár pre víťaza. Všetko môže byť ako v skutočnom zápase. K plnej spokojnosti ochotne zariadime aj firemný event na hokejovom alebo curlingovom ľade.

Úspešne sa nám darí usporadúvať medzinárodný turnaj mládežníckych hokejových prípraviek ICE Cup aj rôzne firemné a amatérske turnaje. Ak hľadáte viac ako len hokejový štadión, ste na správnej adrese! Ice arena Lamač predstavuje multifunkčný priestor, kde spolu s korčuľovaním a hrou na ľadovej ploche si môžete vyskúšať aj na Slovensku ešte málo známu a netradičnú hru – curling, ktorý nie je len športom, ale aj vynikajúcou zábavou a odreagovaním sa, kde popri športovcoch dávame príležitosť aj širokej verejnosti, vrátane detí a mládeže tráviť aktívne svoj voľný čas nielen vo vnútri haly, ale aj v okolí a zázemí štadióna.

Pokiaľ máte záujem o prenájom hokejovej alebo curlingovej haly alebo zorganizovanie turnaja neváhajte nás kontaktovať.